Přeskočit na hlavní obsah

Petr Koten

je výkonným ředitelem České společnosti pro jakost.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Podniková ekonomika a management.

Zaměstnancem ČSJ je od roku 2001, původně působil ve středisku Certifikace systémů, výkonným ředitelem společnosti byl jmenován před deseti lety, v roce 2011. Je držitelem mnoha tuzemských i mezinárodních certifikátů a osvědčení, mj. Euromen Master´s Program In Total Quality Management  University of Limerick (EFQM) a jako auditor / vedoucí auditor či manažer ISO 9001, ISO 19011, EMS, ISMS, IRCA QMS a v oblasti Modelu (excelence) EFQM.

Elena Stibůrková

v oblasti kvality se pohybuje od roku 1983, z toho 16 let ve výrobní organizaci v pozicích různých technickohospodářských funkcí až po člena vrcholového managementu  odpovědného za kvalitu a systémy managementu.

Od roku 1999 se jako OSVČ věnuje poradenské, konzultační, lektorské a auditorské činnosti v oblastech systémů managementu kvality, environmentu a BOZP.

Je držitelkou řady tuzemských i mezinárodních certifikátů (EOQ, IRCA) zaměřených na oblasti ve kterých působí. V roce 2014 získala profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání s autorizací MŠMT. Je schváleným lektorem VDA QMC pro lektorskou činnost v oblastech VDA 6.3 a IATF 16949.

S ČSJ úzce spolupracuje 20 let jako lektor, tvůrce odborných textů, korektor odborných publikací, zkoušející,  posuzovatel a hodnotitel  soutěží vyhlašovaných ČSJ ( např. Cena F. Egermayera , Ambasador kvality České republiky).

Od roku 2016 je předsedkyní ČSJ a členkou Předsednictva Rady kvality ČR a Rady kvality ČR.

Stanislav Křeček

působí v ČSJ aktivně od roku 1998 zejm. jako lektor, garant licenčních kurzů VDA QMC a překladatel.

Je absolventem oboru elektrotechnický inženýr na ČVUT, Fakultě elektrotechnické – sdělovací technika.

Mezi jeho další činnosti patří: posuzovatel ČIA – certifikační orgány QM a ISMS, zkušební laboratoře – oblast služeb, elektrotechnického průmyslu, telekomunikační techniky; zpracovatel norem – činnosti v oblasti technické normalizace pod působností TNK 124 (bezpečnostní elektronické systémy); překladatel a korektor publikací VDA a QS. Jeho „srdeční záležitostí“ je metoda FMEA.

Lektor je schváleným lektorem VDA QMC pro lektorskou činnost FMEA, VDA 2, PSB, RGA a FFA. V roce 2014 před zkušební komisí úspěšně složil zkoušku a získal profesní kvalifikaci: Lektor dalšího vzdělávání 75-001-T (130.7 kB, Adobe Acrobat dokument), vydané autorizujícím orgánem MŠMT.

Lukáš Benzl

po více než 18 letech v technologických firmách a startupech založil Českou asociaci umělé inteligence zaměřující se na podporu a rozvoj umělé inteligence v České republice. Předtím působil především v marketingu, e-commerce, projektovém a produktovém managementu.

Luděk Brunclík

je ambiciózní a zkušený leader z Preciosa Ornela a.s., se silným zaměřením na kvalitu a efektvitu. Během své celé pracovní kariéry se pohybuji v oblasti výroby skla a bižuterie. Posledních 15 let na pozici manažera kvality a ve všech souvislostech

Milan Trčka

řídí zastoupení britského certifikačního orgánu NQA pro ČR, zkušenosti s ISO 9001 uplatňuje jako hlavní auditor IRCA a vedoucí auditor EOQ pro systémy managementu kvality. Je dlouholetým auditorem ČSJ, kde kromě managementu kvality posuzuje dodavatelské řetězce PEFC a FSC. Aktivně působí v Sekci kvality Hospodářské komory ČR, kde se podílí na publikacích k certifikaci systémů managementu. Je předsedou TNK6 „Management kvality a prokazování kvality“ při ČAS Praha, kde ve spolupráci s ČSJ připravil Komentované vydání ISO 9001:2015. Zapojuje se do aktivit Centra Excelence ČSJ a řadu let hodnotí NCK.

Gregor Krajčovič

Solution Designer s projektovým portfoliem s pozoruhodnou šíři odborných znalostí  a inovací v různých oblastech, od vývoje špičkových robotických systémů pro skládání kartonů a třídění dokumentů až po implementaci složitých algoritmů pro kontrolu kvality ve výrobních procesech. Přínosy sahají od průkopnického výzkumu v oblastech jako interferometrie a analýza EEG až
po praktickou aplikaci algoritmů pro zpracování obrazu pro úkoly tak rozmanité, jako je 3D modelování diamantů a automatizovaná inspekce lékařských vzorků. S úspěšnými spolupracemi a vedoucími rolemi při dodávání složitých řešení tento Solution Designer dokládá všestrannost, vynalézavost a neochvějný závazek posouvat hranice technologie.
 

 

Monika Hoffmannová

studovala  bakaláře na Ekonomické fakultě ZČU v Plzni a poté Regionální Environmentální správu na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze. Je odborně způsobilou osobou v prevenci rizik a osobou odborně způsobilou v požární ochraně. V oblasti BOZP, PO a životního prostředí pracuji 20 let.

Martin Koval

v roce 2015 absolvoval Fakultu strojního inženýrství Slovenské technické univerzity v Bratislavě, kde získal inženýrský titul v oboru metrologie. Následně získal titul doktora ve stejném oboru. Od roku 2015 působí v Českém metrologickém institutu, kde se zabývá validací softwaru metrologických přístrojů. Od roku 2018 se také zaměřuje na aplikace digitalizace v metrologii. Je členem několika pracovních skupin zaměřených na software v legální metrologii, jako jsou WELMEC Working Group 7 Software a OIML Technická komise TC5/SC2 Software, a pracovních skupin zabývajících se digitalizací v metrologii, jako jsou EURAMET TC-IM M4D, OIML Digital Task Group a BIPM Forum pro metrologii a digitalizaci (FMD), kde vede Task Group Harmonizace DCC a DRMC. 

Jan Vlček

je odborník na řízení dodavatelů se zaměřením na analytickou práci, audit dodavatelů a správu kritických dodavatelských vztahů. Specializuje se na rozvoj dodavatelů, kde jeho strategie vedou k posilování kvality a spolehlivosti klíčových dodavatelských řetězců.

Miloš Kužvart

je vzděláním ložiskový geolog z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy Praha, kvalifikací systémový inženýr TUV CERT Spolková republika Německo, zkušeností ekolog s praxí  35 let - jako státní úředník - od ředitele odboru po  ministra životního prostředí, poslanec Sněmovny Parlamentu ČR,  ředitel Programové jednotky PHARE programu pro neziskový sektor, ředitel certifikační společnosti a vedoucí inspekčního orgánu.

Anna Mládková

Absolventka PF PU v Olomouci, obor Přesná mechanika a optika. Vědecká hodnost v oboru „stavba energetických strojů a zařízení“ na FS ČVUT. Zaměstnání v oblastech: Nedestruktivní defektoskopie, analýza poruchovosti výrobků ČKD, soudní znalec v oboru poruchovosti sálových počítačů, analýza poruchovosti energetických bloků ČEZ a. s., lektor ČSJ, nyní Lead Auditor QMS a člen zkušební komise ČSJ. 

Lucie Nová

manažerka projektů a testování softwaru. Pracuje zejména pro banky nebo telekomunikační operátory na projektech z oblasti vývoje softwaru, výstavby sítě a zavádění nových systémů a procesů. Lektorka České společnosti pro jakost.

Henry Kuhle

vystudoval technickou střední školu a následně elektrotechniku na Univerzitě Otto von Guerickeho v Magdeburgu.“
V letech 1999 až 2010 pracoval jako projektový manažer pro společnost Continental AG. Následně nastoupil do německé Asociace automobilového průmyslu (VDA) jako senior konzultant v Koordinační kanceláři pro E-Mobilitu. 
Od roku 2014 je také senior manažerem pro pokročilé technologie pro síťové a automatizované řízení a také pro e-mobilitu  ve VDA. Od roku 2019 je vedoucím koordinační jednotky pro síťové a automatizované řízení na VDA.
 

Vladimír Braun

je konzultant zaměřený na zvyšování výkonnosti firem a organizací v oblasti Business a Operational Excellence. 
Modelu EFQM se věnuje od roku 2001 a je to jeho velká láska, kterou může provozovat zcela veřejně jak v ČR, tak v zahraničí. 😊

Petr Hrnčíř

V oblasti automotive se pohybuji od roku 2004 od roku 2010 ve Škoda Auto. V současnosti na pozici Auditora dodavatelů nakupovaných dílů odpovědný za komodity dílů interiéru, exteriéru, procesu lakování a chromování.

Kateřina Niklová

se specializuje na oblast vzdělávání dospělých. Posledních 20 let působí ve státní správě, kde zároveň přednáší v oblastech etiky, komunikace a rovných příležitostí. Je místopředsedkyní OC Etika a management.

Milan Dufek

ve ŠKODA AUTO a.s. pracuje bezmála 30 let, posledních 20 let v oblasti kvality, v managementu firmy je od roku 2007. Prošel pozicemi od výrobních oblastí přes kvalitu v dodavatelském řetězci a auditování dodavatelů až ke zlepšování interních procesů; současná pozice je vedoucí systému kvality značky ŠKODA AUTO. Jako svůj osobní MTP (Massive Transformation Purpose) uvádí: „Vytrvalostí, odolností a pílí posouvat organizaci krok za krokem.“

Danuše Fišerová

na České společnosti pro jakost již 13. rokem zastřešuje veškeré aktivity spojené s Modelem EFQM. Je garantkou a lektorkou licenčních kurzů EFQM a působí jako hodnotitelka programů Národních cen České republiky. V poslední době se rovněž věnuje oblasti veřejné správy, a to prostřednictvím projektů implementace Modelu EFQM / CAF na obecní úrovni či nejnověji jako externí posuzovatelka Metodického pokynu pro řízení kvality ve služebních úřadech a členka projektového týmu v rámci projektu Podpora profesionalizace a kvality státní služby a státní správy.

 

Marek Bělka

pracuje ve ŠKODA AUTO a.s., útvaru Technická vnější služba a audit dodavatelů SW. Je Automotive Spice Competent Assessor a VW Software Quality Improvement Leader.